Güzellik Uzmanlığı ve Kalıcı Makyaj Kursu | Liva Akademi Eğitim Kurumları
page-title-bg

Microblading Eğitimi

Microblading Eğitimi

Microblading Eğitimi

Microblading Eğitimi

Son yıllarda kaşlarda dövme görüntüsünden uzaklaşmak ve kaşların arasını doldurmak için uygulanan tekniğin adı microblading (kıl tekniği)'dir.

Microblading eğitimi sonunda kişilerin yüz şekline göre doğal kıl efekti yaratmayı ve doğal bir görünüm sağlamayı öğreneceksiniz. Herhangi bir cihaza yatırım yapmadan microblading kalemi ile bu işlemi uygulayabilirsiniz.

Kursun içeriği;

                           1 gün teori,

                           2 gün uygulama

Uygulama içeriği,

                           Asya tipi kıl tekniği

                           Avrupa tipi kıl tekniği

                           Pudralama tekniği

                           Renk seçimi

                           Karakalem ve lateks çalışması

                           Kaşa şekil verme, ölçüm teknikleri

Microblading ile mesleğinizde 1 adım öne geçin

Eğitimi başarıyla tamamlayan kursiyer kurum onaylı microblading sertifikasını almaya hak kazanır. Eğitime ek olarak microblading başlangıç seti hediyeli. Eğitimlerimiz öğrenme garantilidir.

Trakya Bölgesi Microblading Eğitimi

Microblading eğitimini almak isteyen ve Trakya bölgesinde yaşayan kişiler için Tekirdağ Liva Akademi kurs hizmeti sağlamaktadır. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından sağlanan ve en geçerli sertifika olan başarı sertifikasını kurs bitiminde tüm kursiyerlerimiz almaktadır. Bu alanda uzun süreli vermiş olduğumuz teorik ve deneysel eğitimler ile gelişmeniz açısından olması gereken her türlü desteği sağlamaktayız. Hizmet verdiğimiz Trakya bölgeleri şunlardır:

  • Tekirdağ
  • Edirne
  • Çorlu
  • Kırklareli
  • Keşan Lüleburgaz

Bu bölgelerde yaşayıp Microblading eğitimi almak isteyenler için kurs merkezimiz daima hizmet sağlamaktadır. Hemen şimdi kolayca randevu oluşturabilirsiniz.