Güzellik Uzmanlığı ve Kalıcı Makyaj Kursu | Liva Akademi Eğitim Kurumları
page-title-bg

MANİKÜR UYGULAYICISI (MANİKÜRİST) KURSU

MANİKÜR UYGULAYICISI (MANİKÜRİST) KURSU

MANİKÜR UYGULAYICISI (MANİKÜRİST) KURSU

MANİKÜR UYGULAYICISI (MANİKÜRİST) KURS PROGRAMI

Bu kurs programı, 19 yaşından gün almış en az ilkokul ve/veya ilköğretim düzeyinde eğitimini tamamlamış bireyler için hazırlanmıştır.

 

Bu kurs programı kalıcı makyaj alanında ihtiyaç duyulan sertifikalı ve nitelikli eleman ihtiyacını karşılamak, toplumdaki insanların bu alanda daha sağlıklı ve güvenilir hizmete kavuşmasını sağlamak ve bu alanda kariyer sahibi olmak isteyen bireylerin istihdam edilmesini sağlamak amacıyla hazırlanmıştır.

 

Kurs sonunda kursiyerler, Özel Öğretim Kurumları Mevzuatı kapsamında Kurs Bitirme Sınavına tabi tutulurlar. Kurs programının sonunda, kursiyerlerin söz konusu yeterlikleri kazanıp kazanmadıkları yazılı ve uygulamalı sınavlar ile ölçülecektir. Bu sınavlardan başarılı olan kursiyerlere Meb onaylı “Kurs Bitirme Belgesi” verilecektir.

Trakya Manikür Uygulayıcısı Kursu

Manikür uzmanlığı alanında eğitim almak isteyen herkes için Liva Akademi hizmet vermektedir. Bu alanda kendini geliştirip başarı belgesini almaya hak kazananlar M.E.B onaylı ve en geçerli belgenin sahibi olacaktır. Bu sertifika ile dilediğiniz güzellik uzmanlığı kursuna ilgili alan için başvuru yapabilir ve uygun onlarda işe başlayabilirsiniz.

Trakya bölgesine yoğunlaşan akademimiz bu bölgede yaşayıp manikür alanında kendini geliştirmek ve sertifika almak isteyenlere eğitim imkanı sağlamaktadır. Uygulamalı eğitime yönelik olan kurslarımız ile her birey en iyi seviyeye gelmektedir. Alanında uzman olan çalışanlarımız özenle bilgilerini sizlere aktarmaktadır. Bu eğitimler için başlıca yöneldiğimiz bölgeler şunlardır:

  • Edirne
  • Tekirdağ
  • Lüleburgaz
  • keşan
  • Çorlu
  • Kırklareli

Özellikle bu bögelerden bizlere çok kolay şekilde ulaşabilir ve en iyi manikür hizmetinden faydalanabilirsiniz.