Güzellik Uzmanlığı ve Kalıcı Makyaj Kursu | Liva Akademi Eğitim Kurumları
page-title-bg

Lazer Epilasyon Kursu

Lazer Epilasyon Kursu

Lazer Epilasyon Kursu

LAZER EPİLASYON KURSU

Diode lazer epilasyon kursu, güzellik ve estetik merkezlerinin ihtiyacı olan personeller yetiştirilmek üzere oluşturulmuş yaygın bir eğitim programıdır.  Kalıcı etkisi olmayan epilasyon işlemlerinin yerini hızla alan ve etrafımızda oldukça yaygın olan güzellik merkezlerinde kalıcı ve sağlıklı epilasyon çözümü sağladığı için lazer epilasyon ve diode epilasyona olan talep oldukça yüksektir.

Memnuniyet oranı çok yüksek olan, ağrısız uygulamalı ve kalıcı bir sonuç sağlayan lazer epilasyon ve diode epilasyon mutlaka eğitimli, güvenilir uzmanlar tarafından cilt ve kıl yapısına uygun şekilde uygulanmalıdır. Aksi taktirde uygulama yanıkla sonuçlanabilir. Bu nedenle lazer epilasyon ve diode epilasyon uygulamalarında uzman personele olan ihtiyaç oldukça yüksektir. Yeni yasaya göre estetisyenlik eğitimi alan ve diode lazer cihazı kullanmak isteyen estetisyenlerimiz epilasyon eğitimini ve M.E.B. onaylı sertifikasını almak zorundadır.

Kurumumuzda son teknoloji lazer cihazlarının tümünü kapsayan ve uygulama ağırlıklı olan eğitimlerimiz tam donanımlı ve sektöre hazır olacağınız şekilde verilmektedir.

Trakya Lazer Epilasyon kursu

Bahsetmiş olduğumuz gibi diode lazer epilasyon işlemi oldukça dikkatli ve eğitim almış kişiler tarafından yapılması gereken bir işlemdir. Diğer güzellik uzmanlığı iş alanlarında yapılan hatalar büyük oranda telafi ediliyor olsa da epilasyonda yapılan hatalar geri dönüşü olmayan problemlere yol açabiliyor. Bu sebeple bakanlığın onayladığı bir eğitim almak zorunludur. Milli Eğitim Bakanlığı'nın onay verdiği bir eğitim sürecinin ardından kişiler sertifikalarını alarak bu iş alanında meslek sahibi olmaya hak kazanırlar.

Biz, Liva Akademi olarak bu işe oldukça önem veriyoruz. Lazer epilasyon hakkında kurs eğitimi almak isteyen her kursiyerimize özel olarak başlıca teorik hemen ardından bol bol uygulamalı eğitim sağlıyoruz. Bu eğitimlerde her bir kursiyer en iyi seviyeye gelene dek destek veriyoruz. Uzman ekip arkadaşlarımız ile her an yanınızda bulunuyoruz.

Trakya bölgesine yoğunlaştığımız bu eğitim sürecinde, Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, Keşan, Lüleburgaz ve Çorlu'da yoğun bir mesleki eğitim süreci gerçekleştiriyoruz. Hemen yerinizi ayırtın ve epilasyon alanında eğitim sertifikanızı alın!